Koçluk Akademisi

Kurumumuzun prensiplerinin arasında yer alan 'Koçluk' kurumsal ve bireysel alanda çalıştığımız bir akademimizdir. Koçluğun temel prensiplerini eğitimlerimizde yada sizlerle olan görüşmelerimizde kullandığmız gibi şirket bünyesindeki ilişkilerimizde de kullanmaya özen gösteriyoruz. Koçluk Eğitimi alan yada koçluk alan çalışanların gelişimi ile ilgili bir istatistik paylaşmak istiyoruz.

Ölçme değerlendirme araçlarının kullanımı sonrasında ihtiyaca ve amaca hizmet eden, kurumun gelişimini odaklanan eğitim projelerimiz sonrasında Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu hizmeti sunmaktayız. Böylece işimizin takipçisi oluyor, eğitimin ve gelişimin sınıf eğitimlerinde kalmasını engelliyoruz.

Şirketiniz için kurduğunuz hayallerinize ortak olmayı amaç bilen GBK Eğitim ve Danışmanlık, Kurumsal Koçluk Eğitimleride vererek şirketiniizn gelişimi için koçluk kültürünün yaygınlaştırılmasını sağlıyor. Modüllerden oluşan koçluk eğitimleri, her kademede çalışana uyarlanabilir şekilde, kişilerin iş ortamında yaşadığı bir çok engelinde çözümüne giden bir yol oluyor. GBK Danışmanlığın bu Akademide de odak noktası sizinle aynı yolda ve çözüm ortağınız olmak. Bu sebeple çok güvendiğimiz akademimizle tanışmanızı gönülden öneriyoruz.