Danışmanlık

Danışmanlık yaptığımız kurum ilk kuruluş aşamasında ise; kadroların ve departmanların oluşturulmasının aynı zamanda iş süreçlerinin tanımlanmasının ve personel işe alım ile ilgili detayların danışmanlığını yapıyoruz. Kurum Gelişim Akademisi’nin altında bunu tematik çalışmalar ile ihtiyaca ve amaca hizmet edecek şekilde dizayn ederek projelendiriyoruz. Projemiz sonlandığında takibini bırakmıyoruz. Yönetici Koçluğu ve Çalışan Koçluğu yaparak sürdürülebilir gelişime son noktayı koyuyoruz.

Mevcut bir şirketiniz var ise; iş yükü modellerini, iş gücü vardiya planı ve iş süreçleri modellerini tespit edebiliriz. Gerçek zamanlı iş akış modellerini oluşturarak mevcut iş gücünün faydalı kullanımı ile ilgili bir çalışma yapıyoruz. Birlikte geliştireceğimiz projemizi iş başı eğitimleri ve sınıf eğitimleri ile (vaka çalışma ve interaktif uygulamalar) gelişime odaklanarak sizinle aynı yolda yürüyoruz.

Şirketinizin oturmuş ve başarılı işleyen bir iş süreci var ise; ancak çalışanlar arasında veya müşteriler ile iletişimde olumsuz deneyimleriniz artmaya başladı ya da değişikliğe, personel gelişimine ihtiyacınız var ise bu aşamada size müşteri deneyimi ve bağlılığına yönelik analizler yaparız. Müşteri deneyimine olumlu yada olumsuz etkisi olan iş süreçlerini inceleriz. Mevcut durumdaki kalite ölçme ve değerlendirme yöntemlerini gözden geçiririz. Çalışanların müşteri memnuniyeti yaratmadaki becerisinin ölçülmesi için davranış takım raporunu oluştururuz. Çalışan bağlılığı oluşturmak ve bunu şirket refleksi haline getirmek için eğitimler ve bireysel koçluk seansları düzenleriz.